• https://www.facebook.com/groups/283135492088090/?fref=ts
PROJELER
Site Haritası

HAYVAN BARINAKLARI PROJESİ

BİR KAP SEVGİ

(AMBARLI SELAHATTİN VE MÜZEYYEN KAÇAKER ANAOKULU)

Sokakta yaşayan hayvanları hiç düşündünüz mü? Soğuk ve karlı havalarda, yazın kavurucu sıcağında yiyecek, barınacak yer, içecek su bulabilirlermi?

Bu konuda bizler neler yapabiliriz? Bizde Ambarlı Selahattin ve MüzeyyenKaçaker Anaokulu olarak, bu sorulardan yola çıkarak, hayvan barınaklarıyla ilgili BİR KAP SEVGİ projesini başlattık. Proje,öncelikle velilerimize gönderilen 5 soruluk anketle başladı. Sınıflarımızda öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle birlikte hayvan barınakları yaptık. Çeşitli afişlerle projemizin içeriği ve amacıyla ilgili düşüncelerimizi paylaştık.

Siz değerli velilerimizin de katkılarıyla, çocuklarımızı, çevresine duyarlı, canlılara saygılı, yardımlaşmayı,  işbirliğini içselleştirebilen bireyler olarak yetişmelerinde öncülük etmeyi, farkındalık yaratmayı amaçladık.

Avcılar hayvan barınağına da ilerleyen bir tarihte gezi yapılacaktır. Yaptığımız kulübelerle birlikte, barınaktakihayvanların ihtiyaçlarınıda araştırıp, hayvan dostlarımıza sorumluluğumuzuyerine getirmek, projemizin uygulanması açısından büyüköneme sahip olacaktır. Bir kap sevgimiz, bir barınak armağanımız, hayvanlardan dostumuz neden olmasın…

HAYVAN SEVGİSİ ÇOCUK YAŞTA BAŞLAR           Sevgiyle kalın.

Avcılar Ambarlı Selahattin Müzeyyen Kaçaker Anaokulu tarafından yürütülmektedir
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret28413